ul.Szeroka 11 18-413 Miastkowo tel. 505 895 418

O Nas

Historia

Pragniemy w kliku zdaniach przybliżyć powstanie Sali Bankietowej AMIRA AMIRA - powstała w roku 2009 w połączeniu rodzinnych sił. Nie brakowało jednak pomysłów, co ukazują uroki tutejszego miejsca. Jak sama nazwa wskazuje AMIRA (znacz . księżniczka, przywódczyni) chcemy, aby każdy poczuł zgodnie z nazwą lokalu. Tworząc salę mieliśmy na myśli, stworzenie miejsca przyjaznego dla człowieka, gdzie można pozwolić sobie na chwilę relaksu. Usytuowanie sali zwiększa bezpieczeństwo pobytu, ze względu na brak traktu motoryzacyjnego.

Wesela

Wesela zajmują pierwszorzędne miejsce w ofercie Sali  Bankietowej „Amira”, gdzie Młoda Para  wraz z rodziną przeżywa wymarzony dzień w życiu.
 
Dlatego też,  w tym dniu wraz z orkiestrą  staramy się dołożyć wszelkich starań, aby miał on w sobie niesamowitą magię. Po wspaniałej zabawie oraz degustacji potraw na Młodych czeka specjalny apartament.
 
Pękne wnętrza sali bankietowej, profesjonalny personel i wytworne dania pozwolą, by każda chwila spędzona w naszych gościnnych progach była wyjątkowa.
 

Imprezy Firmowe

Kolejnym etapem w naszej działalności są imprezy firmowe, gdzie nie  tylko miło spędzimy  czas, ale dysponujemy również terenem gdzie zabawy na świeżym powietrzu nie są nam obce. 
 
Oferowana przez nas sala bankietowa, jest wyśmienitym miejscem do organizacji firmowych spotkań. Pomożemy w przygotowaniu przyjęć, jubileuszy, podsumowań roku, a także imprez integracyjnych. Gustowne menu, klimatyczny wystrój wnętrz, pozwoli na zachowanie dostojnej, ale jednocześnie niekrępującej atmosfery. Dostosowujemy szczegółową ofertę według indywidualnego zapotrzebowania. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress